Najsłodsze sesje niemowlęce - MINI SESJE W PYSKOWICACH

Sesja niemowlęca w Studio Iskiereczka Mruga Fotografia Pyskowice u.Sikorskiego 50 44-120 Pyskowice tel 797-590-642

Read More

Sesja rodzinna w Iskiereczka mruga

Sesje rodzinne, niemowlęce i dziecięce :) Radosne, zabawne i pełne szczęścia. Studio podczas sesji jest wypełnione miłością ogniska domowego ;) Iskiereczka mruga rozpala wszystko co najpiękniejsze aby zdjęcia były szczere i prawdziwe ;)

Read More

Dzień Taty

To była super sesja, dla super taty ;)Sesja w studio i sesja w plenerze.

Read More

Darmowa Sesja Noworodkowa

Darmowa sesja noworodkowa - noworodki urodzone po 30 lipca. Sesja odbędzie się w studio w Iskiereczka mruga fotografia w Pyskowicach w dniach 10 -11 sierpień. Proszę o kontakt ; 797590642

Read More

Pierwsza Komunia Święta

Pierwsza Komunia Święta, przyjęcie Pana Jezusa do serca. Dla osoby wierzącej wyjątkowy czas! Ten czas, uwieczniamy w plenerze lub w Studio Iskiereczka Mruga w Pyskowicach. Wykonujemy także reportaż z całego dnia.

Read More

Wiosna - plenerów czas

Iskiereczka Mruga Fotografia miała przyjemność wykonać kolejna sesję, cudownej rodzinie. Niesprzyjające warunki atmosferyczne, i wiele przekładanych sesji plenerowych, ale nareszcie doczekaliśmy się odpowiedniej pogody! Radość dzieci była ogromna, Mama przygotowała na sesję niespodziankę... kolorowe balony nadmuchane helem ;) ! Czas zleciał szybko, wszyscy bawiliśmy się świetnie ;) Piękne uwiecznione kadry, będą cieszyły długie lata. To niezapomniana zabawa i pamiątka dla całej rodziny !!!

Read More

Ciągle pada ...

Cóż to była za sesja? Bardzo spontaniczna! Ponieważ spontaniczna, to i pod znakiem zapytania. Trzeba było ustalić termin i dopasować pod aktualne warunki pogodowe.To był czas wszystkich pór roku, w jednym dniu! Udało się, czekając do godziny 16;00 załamując ręce, z powodu ciągłych opadów deszczu, udało się! Wyszło słoneczko, zrobiło się przyjemnie. Ruszyliśmy na podbój Śląska ! Okolice Pyskowic, gdzie znajduje się Studio fotograficzne Iskiereczka Mruga są piękne , to i zdjęcia mamy prześliczne!

Read More

Maj - miesiąc kochanej Mamy

Najważniejszym skarbem każdego dziecka jest Mama :) I dla Mamy największym skarbem jest jej Dziecko . Nie ma cudowniejszej i silniejszej miłości niż właśnie ta ! W Iskiereczka mruga fotografia uczucie jest najważniejsze. I mimo tego, że Dzień Mamy przypada tylko raz w roku , w studio Iskiereczka Mruga w Pyskowicach; dzień ten trwa zawsze.

Read More

 Iskiereczka Mruga Fotografia

ul. Sikorskiego 50

44-120 Pyskowice

Tel:797590642